Konferencja podsumowująca realizację projektu

$image_alt

Konferencja podsumowująca realizację projektu „Zakup czterech spalinowych zespołów trakcyjnych do obsługi kolejowego odcinka Malbork-Grudziądz w celu poprawy bezpieczeństwa, zarządzania, wydajności i niezawodności lokalnego systemu transportowego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy".

W dniu 03 września 2015 r. w Malborku odbędzie się konferencja, podsumowująca dotychczasową realizację naszego projektu.

Do udziału zaproszono przedstawicieli Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Ministerstwa Finansów, Centrum Projektów Polska Cyfrowa, Biura Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, Zarządu Województwa Pomorskiego, pomorskich samorządowców, szeroko rozumianej branży kolejowej oraz przedstawicieli prasy.

Podczas konferencji poruszone zostaną zagadnienia związane z rewitalizacją linii kolejowej 207 Malbork-Grudziądz, postępami w realizacji projektu zakupu taboru do obsługi tej linii oraz specyfiką Szwajcarsko-Polskiego Programem Współpracy.

Pierwsza część wydarzenia rozpocznie się o godz. 11.00 konferencją prasową na Dworcu Kolejowym w Malborku, skąd następnie planowany jest przejazd zakupionymi w ramach projektu składami na trasie Malbork – Kwidzyn – Malbork. Początek sesji plenarnej planowany jest na godz. 14.00 w Ośrodku Konferencyjnym KARWAN na terenie Muzeum Zamkowego w Malborku.

Wszelkich informacji udziela Pani Katarzyna Żywna, k.zywna@pomorskie.eu.

view szablon artykułu